Son Dakika
23 Ekim 2016 Pazar

Gülen yüzünün solmaması için 10 bin liraya…

Doğuştan, duyma özürüyle dünyaya gelen Nil’in işitme problemi doktorların tedavisinin ardından, çok nadir rastlanan bir kalp yetersizliği ortaya çıkmış. Daha sonra yapılan kontroller sonrasında aslında işitme problemi de nedeni de kalp yetersizliği…

07 Temmuz 2015 Salı, 13:05
nil

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde de kontrolleri yapılan Nil, tedavi için ilk önce Ankara Hacettepe Üniversitesi’ne gönderildi.  Bu süreçte iki kere kalp pili takılmak zorunda kalındı ve Nil hayatının uzun bir bölümünü hastane odalarında geçirdi. Nil’in sağlık sorunlarını çözmek için 2007 yılından bu yana, annesinin iş yerindeki çalışanlar ellerinden geleni yapmaya çalışıyor.

Gelinen noktada, maalesef Bursa Tıp Fakültesi’nde yapılan son ameliyatlarının başarısız olduğu ortaya çıktı ve geçen hafta Nil, İstanbul’da özel bir hastanede ameliyata alınmasına karar verildi. 7 Temmuz Salı günü ameliyata girecekti fakat Cumartesi sabahtan yaşadığı üst üste krizler nedeniyle aynı gün acil ameliyata alındı.

Ameliyat sonrası tekrar kriz geçirdiği için bugün tekrar ameliyata alınma ihtimali var. Nil şuanda  yoğun bakımda yatıyor. Nil’in annesinin iş arkadaşları bir yardım kampanya başlatmış. Ameliyat masrafları için gerekli olan 10.000 TL’yi kendi aralarında ve çevrelerindeki kişilere duyuyarak toplamayı düşünüyorlar.

Nil’in sağlık durumu için başlatılan bu yardım kampanyası ile ilgili detaylı bilgiyi iş yeri çalışanlarından alabilirsiniz.

0530 760 84 07 Serkan Aytekin

0530 612 51 87 Merve Sönmez

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>