Son Dakika
28 Ekim 2016 Cuma

Gtso’dan kaymakam altıntaş’a ziyareti

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO), göreve geçtiğimiz hafta başlayan Gemlik Kaymakamı Mustafa Altıntaş’ı ziyaret etti.

16 Ağustos 2015 Pazar, 15:13
GTSO’DAN KAYMAKAM ALTINTAŞ'A ZİYARETİ

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO), göreve geçtiğimiz hafta başlayan Gemlik Kaymakamı Mustafa Altıntaş’ı ziyaret etti.
Kaymakam Altıntaş, “Biz Türkiye’nin birçok noktasında görev yaptık. Gemlik güzelliği ile de, sıkıntılarıyla da çok güzel bir ilçe. Sorunları da hep beraber düzelteceğiz. Gemlik’te toplumsal açıdan sorun yaşanmıyor. Dayanışma da ön plana çıkıyor. Cumartesi-pazar günleri tatil yerlerine ulaşımda sorun yaşanıyor. Eğitimde ise, bugüne kadar görev yaptığım yerlerde sınıf başına öğrenci sayısı en az Gemlik’te. Devam eden okul çalışmaları var, bunlar tamamlanınca eğitim daha iyi noktaya gelecek’’ dedi.
Akıt, Kaymakam Altıntaş’ın Gemlik’i kısa sürede iyi analiz ettiğini belirtti. Akıt, Gemlik’in bundan sonra daha iyi noktasına gelmesi konusunda da, ortak çalışmalara oda olarak hazır olduklarını ifade etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>