Son Dakika
20 Ocak 2017 Cuma

Göz yaşartan seçim klibi…

585 kez izlendi, 21 Ekim 2015 Çarşamba

AK Parti’nin yeni reklam filmi “Oyuna Gelme Kardeşim” herkesi ağlattı.

İşte klibin öyküsü:
Dağ başında kulübede nöbet tutan askeri hedefine alan keskin nişancıya telsizden PKK’lı sözde komutandan ‘vur’ talimatı geliyor.

”ASKER KÜRT”
Terörist parmağını tetiğe götürdüğü sırada askerin Kürtçe türkü söylemesi üzerine terörist telsizle komutanına ‘Asker Kürt’ diyor.

”O SENİN DÜŞMANIN”
Sözde komutanın ‘O senin düşmanın vur’ demesi üzerine terörist tekrar askerin Kürt olduğunu söylüyor. Komutanın vur talimatının devam etmesi üzerine her şey değişiyor. Bağırarak ‘Vur’ diyen komutanla ‘asker Kürt’ diyen terörist arasında konuşmalar devam ediyor. Tereddüt içinde kalan teröristin gözünden yaş aktığı görülüyor. Emir ile vicdanı arasında kalan terörist, kararı vicdanından yana verip üzerindeki PKK kıyafetini çıkarıyor.

”HAYIRLI NÖBETLER ASKER”
Klibin finalinde ise silahını ve PKK kıyafetini çıkaran terörist, askerin yanından geçerken “Hayırlı nöbetler asker” diye selam veriyor asker de adama “Eyvallah kardeşim” diye cevap veriyor. Seçim çalışması olan klip, sosyal medyada da çok yankı getirdi. İzleyenleri duygulandıran klibin altına “Gerçekler bu işte” yorumları yapıldığı görüldü.

Etiketler:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>