Son Dakika
20 Ocak 2017 Cuma

Gönüllerde taht kuran efsaneyi yerle bir ettiler

Ünlü şarkıcı İrem Derici, ‘Evlenmene Bak’ isimli şarkısının klibinde Sinan Akçıl’la rol aldı. Klip alay konusu oldu

12 Mayıs 2016 Perşembe, 09:30
irem-derici-nin-yeni-klibi-elestiri-yagmuruna-8428629_8776_m

Ünlü şarkıcı İrem Derici, ‘Evlenmene Bak’ isimli şarkısının klibinde Sinan Akçıl’la rol aldı. ‘Selvi Boylum Al Yazmalım’dan ilham alınan klip, alay konusu oldu.

Geçtiğimiz aylarda Rıza Esendemir’le 2 yıllık evliliğini noktalayan İrem Derici, ‘Evlenmene Bak’ adlı şarkısına klip çekti. Klip için yeniden gelinlik giyen popçunun, saç rengini de değiştirdiği gözden kaçmadı. İrem Derici’ye klibinde ise Sinan Akçıl eşlik etti.

ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTULDU

Klipte efsane film ‘Selvi Boylum Al Yazmalım’dan esinlenen İrem Derici, Türkan Şoray rolüne soyundu. Akçıl da klipte Kadir İnanır’ı canlandırdı.

Ancak Derici’nin ‘Evlenmene Bak’ isimli şarkısına çektiği klip, hayranları tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

NOSTALJİ PLANI TUTMADI

İrem Derici, yeni klibinde Türkan Şoray’dan ilham aldı. Ancak Derici ile Sinan Akçıl’ın modern görüntüsü nostaljik rüzgarlar estiremedi. Hal böyle olunca da ünlü popçunun klibi için ‘Al Yazmalım efsanesini yerle bir etmişsiniz’ yorumları yapıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>