Son Dakika
22 Ocak 2017 Pazar

Gölyazı Oryantiring yarışlarına sahne oldu

Nilüfer 15. Uluslararası Spor Şenlikleri farklı branşlarda düzenlenen yarışmalarla devam ediyor.

07 Mayıs 2016 Cumartesi, 09:58
nilufer-15-uluslararasi-spor-senlikleri-kapsaminda-duzenlenen-oryantiring-001

Nilüfer 15. Uluslararası Spor Şenlikleri kapsamında düzenlenen oryantiring yarışları doğal ve tarihi güzelliklere sahip Gölyazı’da yapıldı.
Nilüfer 15. Uluslararası Spor Şenlikleri farklı branşlarda düzenlenen yarışmalarla devam ediyor. Şenlikler kapsamında düzenlenen oryantiring yarışları büyük ilgi gördü. Tarihi ve doğal güzellikleri sahip Gölyazı’da düzenlenen oryantiring yarışlarına 14 okuldan toplam 251 öğrenci katıldı. Farklı yaş gruplarından oluşan 8 kategoride yarışan öğrenciler, Gölyazı’nın farklı yerlerine konulan hedefleri en kısa sürede bulabilmek için ter döktü.
Yarışlara katılanlar Gölyazı’nın güzelliklerinden de nasibini aldı. Şenlik havasında gerçekleşen yarışlar sonucunda dereceye girenlere kupa ve madalyalarını Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey adına Nilüfer Belediyesi Gölyazı Sorumlusu Seda Aksoy verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>