Son Dakika
23 Ocak 2017 Pazartesi

Gölyazı daha güzel olacak

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Nilüfer İlçesi, Gölyazı Mahallesinde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

01 Şubat 2016 Pazartesi, 11:02
gölyazı 1

Gölyazı’nın Ulu Şehir’in tanıtımında daha etkin hale getirilmesinin gerekliliğini yineleyen Bursa Valisi Münir Karaloğlu:” Biliyorsunuz Gölyazı hem tarihi hem de coğrafi yapısıyla Bursa’nın en önemli merkezlerinden. Mahalle halkımız, geçimini ağırlıklı olarak balıkçılık ve zeytincilikle sağlıyor. Ancak bünyesinde büyük bir turizm potansiyelini barındırmasına rağmen pastadan gerekli payını alamıyor. Biz Gölyazı’nın bilinirliğinin daha da arttırılması, Gölyazı halkının yaşam kalitesinin arttırılması için Valiliğimiz, ve Nilüfer Belediyemiz ile ortaklaşa yürüttüğümüz çalışmalara neleri ekleyebiliriz, burada konaklayan turist sayısını nasıl arttırabiliriz  ve mahallemizin bizlerden talepleri nedir bunları konuşmak için buradayız. İnşaallah Gölyazı ve çevresi, doğal yapısı da  korunarak daha da güzel, daha çekici bir hal alacaktır.” dedi.

gölyazı 2

Vali Karaloğlu, Nilüfer Kaymakamı Mustafa Kılıç, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey  ve Gölyazı Mahalle Muhtarı İbrahim Şahin ile birlikte YİKOP tarafından yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Vali Karaloğlu, İnceleme sonrasında Gölyazı meydanında mahalleli ile çay içip sohbet etti.

gözlyazı

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>