Son Dakika
21 Ocak 2017 Cumartesi

Gençleri zehirlemek isteyenlere suçüstü…

Bursa’da gençleri zehirlemek üzere getirdikleri 4 kilo esrarı parkta torbacılara pazarlamak isteyen uyuşturucu tacirleri suçüstü yakalandı.

10 Kasım 2015 Salı, 10:43
zanli

Bursa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor. Gençleri zehirlemek için şehir dışından getirdikleri 4 kilo esrarı torbacılara taksim etmek isteyen 4 kişi, merkez Yıldırım ilçesinin Mevlana Mahallesi’ndeki çocuk parkında bir araya geldi. Ekiplerin takibinden habersiz hareket eden 4 kişi, yakalanmamak için içinde esrar bulunan çuvalı 10 metre uzaklarına sakladı. İnşaat ustası 43 yaşındaki M.A., hurdacı F.A. (36), matbaacı Y.B. (39) ve galerici S.G. (38), getirdikleri 4 kilo esrarı parka gelecek olan torbacılara vermek için beklemeye başladı. Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, parkta bekleyen 4 kişiyi esrarı torbacılara teslim etmeden kıskıvrak yakaladı. Gözaltına alınan 4 kişinin üzerinden 4 kilo esrarın yanı sıra 2 tabanca çıktı.
Emniyete götürülen zanlılar, yapılan sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>