Genç biniciye Bursa’da acı veda

İstanbul Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde kafa kafaya vererek tek kurşunla intihar eden 2 kişiden biri olan binici Zeren Büke Toku, Bursa’da son yolculuğuna uğurlandı.

05 Ekim 2015 Pazartesi, 00:04
cenaze

Olay, dün Beyoğlu İstiklal Caddesi 128. numara önünde saat 21.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, Nazif Tuğrul Sağlam ve Zeren Büke Toku, İstiklal Caddesi’nde bir dükkanın önünde alkol aldı. Bu sırada Zeren Büke Toku, çantasından silah çıkartarak kendi kafasına dayadı. Ateşlenen kurşun önce Toku’nun daha sonra da arkadaşı Nazif Tuğrul Sağlam’ın kafasına girdi. Toku olay yerinde, Sağlam ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

TOKU, BURSA’DA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Hayatını kaybeden Toku için merkez Osmangazi ilçesi Pınarbaşı Camii’nde ikindi namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi. Toku’nun tabutunun çiçekler ve binicilik dereceleriyle süslendiği görüldü. Genç kızın babası Emre Toku, cenaze töreninde taziyeleri kabul etti. Kılınan cenaze namazının ardından genç kız, Pınarbaşı Mezarlığında toprağa verildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>