Son Dakika
20 Ekim 2016 Perşembe

Gelin damada hırsız şoku

7 kez izlendi, 28 Eylül 2015 Pazartesi

Adana’da, nişan öncesi fotoğraf çektiren çiftin otomobilinin camını kıran hırsızlar içinde nişan yüzüğünün de bulunduğu çantayı alıp kayıplara karıştı.

Olay, Çukurova ilçesinin Karslılar mahallesinde meydana geldi. Musa Özcan ile Şule Aslan birbirini severek evlenmeye karar verdi. Çift evliliğe ilk adım olan nişan töreni için 27 Eylül 2015 günü akşamına gün aldı. Çift aynı gün otomobili süsleyerek nişan kıyafetlerini giyip bu anı ölümsüzleştirmek için Çoban Dede’ye giderek nişan öncesi fotoğraf çektirmek istedi. Çift, Çoban Dede civarına geldiği sırada otomobili yol kenarına park ederek çantaları otomobilde bırakıp fotoğraf çektirmeye gitti. Çift fotoğraf çektirirken 10 dakika sonra otomobilin yanında bulunan vatandaşlardan biri gelerek araçlarından hırsızlık olduğunu söyledi. Çift hemen otomobilin yanına geldiğinde arka camın kırık olduğunu içinde nişan yüzüğü, altın kolye ve 700 lira olan çantanın olmadığını fark etti.
Musa Özcan hemen polisi aradı, Şule Aslan ise en mutlu gününde bu olay karşısında şoka girdi. Kısa sürede polis olay yerine gelerek motosikletli olduğu öğrenilen iki kişiyi arama çalışması başlattı.
Musa Özcan, konuşacak durumda olmadığını çok kötü olduğunu söyledi. Şule Aslan ise akrabalarından gelen geçmiş olsun telefonlarına cevap verdi. Çift polise ifade verdikten sonra olay yerinden ayrıldı. Çiftin, yüzükleri çalındığı için nişan törenini ertelemek zorunda kaldığı öğrenildi.

Etiketler:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>