Son Dakika
23 Ocak 2017 Pazartesi

Gelin adayı şok etti! “Öz ağabeyim eski kocammış”

İzdivaç programında “Öz ağabeyim eski kocamdı” diyen gelin adayı, bunun hakkında sosyal medyada çıkartılan bir dedikodu olduğunu söyleyince herkes derin bir nefes aldı.

01 Mart 2016 Salı, 14:33


Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Evleneceksen Gel’ programının öne çıkan gelin adaylarından Neslihan, sosyal medyada yapılan çarpıtmayı canlı yayına taşıyınca ilginç anlar yaşandı.

“ÖZ AĞABEYİM ESKİ KOCAMMIŞ”

“Öz ağabeyim eski kocammış. Hatta hala evliymişiz” açıklamasını yapan Neslihan, Seda Sayan ve Uğur Aslan’ı şaşkına çevirdi. Duydukları cümle karşısında konuşamayan sunucular “Nasıl yani?” diye sorarak gelin adayından açıklama bekledi.

KISKANDIKLARI İÇİN YAPIYORLAR

Bu soru üzerine sosyal medyada böyle bir dedikodunun çıkarıldığını söyleyen Neslihan, üzüntüsünü dile getirirken, Seda Sayan bu ilginç durumu “Kıskandıkları için yapıyorlar. Çatır çatır çatlıyorlar” diyerek cevap verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>