Son Dakika
24 Ocak 2017 Salı

Geleceğin takımını kuracağız…

Bursaspor Başkanı Ali Ay, transferler ve takımın geleceğiyle ilgili konuştu

05 Mayıs 2016 Perşembe, 17:25
ali ay mustafa dündar

Bursaspor Başkanı Ali Ay, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’a iade-i ziyarette bulundu. Ay, Bursaspor’a verdiği desteklerden dolayı Başkan Dündar’a teşekkür etti.
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, kendisini ziyarete gelen Bursaspor Başkanı Ali Ay ile yönetim kurulu üyeleri Ali Ademoğlu, Fatih Korkmaz ve Cem Öztürk’ü Ördekli Kültür Merkezi’ndeki makamında ağırladı. Ali Ay ve yönetiminin zorlu bir görevi üstlendiğini ifade eden Başkan Dündar, “Bu zorlu görevi hakkıyla yürütüyorlar. Bu görevde başarılı olabilmeleri adına bizler de Başkan Ali Ay ve yönetiminin yanındayız. Bursaspor bir şehir takımıdır. Bursaspor kazandığında Bursa kazanıyor demektir. Ali Başkanın Bursaspor için ciddi çalışmaları var. Bursaspor’a kalıcı kaynak oluşturmak için önemli projeler geliştiriyorlar. Tabana yayılarak Bursa ile birlikte Bursaspor’un da büyüyeceğine inanıyor ve önümüzdeki sezonlar için planlar yapıyorlar. Bursaspor son dönemde zorlu süreçlerden geçti. İnşallah ilerleyen sezonlarda Bursaspor Başkan Ali Ay ve yönetiminin çalışmalarıyla hak ettiği yerlere gelecektir. Bizlerde kendilerine her konuda destek oluyoruz ve olmaya devam edeceğiz” dedi.
Bursaspor Başkanı Ali Ay, “Osmangazi Belediyesi Türkiye’nin birçok kentinden daha büyük. Bu büyük ilçenin Belediye Başkanı Mustafa Dündar da bizlere her konuda gerekli desteği veriyor. Diğer belediye başkanlarımızdan da aynı hassasiyeti bekliyoruz. Bursaspor’un durumu ortada. Ancak bizim bu durumu ortadan kaldıracağından kimsenin şüphesi olmasın. Biz 8’inci 9’uncu ay gibi takımın borcunu büyük ölçüde azaltacağız ve geleceğin takımını kuracağız. Desteklerinden dolayı Başkanımız Mustafa Dündar’a çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>