Forkliftle birlikte yere çakıldı

Bursa’da almak isteği platform forklifte binen bir kişi, sepetiyle beraber 10 metreden aşağı düştü.

24 Temmuz 2015 Cuma, 11:13
forklift

Olay, saat 12.00 sıralarında merkez Nilüfer ilçesi Küçük Sanayi Sitesi 11. blokta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, ismi henüz belirlenemeyen bir kişi, platform forklift almak veya kiralamak 11. bloktaki forklift dükkanına geldi. Alacağı foklift ile ilgili bilgi alan şahıs, daha sonra üzerine çıkıp denemek istedi. Sepete binen müşteri, yavaş yavaş yükselmeye başladı. 10 metre kadar yükselen sakar müşteri, dengesini kaybetmesi üzerine platform forkliftin sepeti ile beraber aşağı düştü.
Dükkanın camına da çarpan sepet sebebiyle kırılan camlardan vücudunda kesikler olan müşteri, olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri tarafından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırıldı. Yapılan ilk müdahalenin ardından sağlık durumu iyi olduğu öğrenilen kişinin sadece bacağında kırık olduğu ifade edildi.
Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>