Son Dakika
17 Ocak 2017 Salı

Film gibi cinayette flaş gelişme!

Bursa’da öldürdüğü asker arkadaşının kız kardeşi ile evlenen 35 yaşındaki Hacı Aydın, gördüğü kabuslar sebebiyle 10 yıl sonra suçunu itiraf etti.

27 Ocak 2016 Çarşamba, 17:47
tutuklama 1

15 gün önce evi terk ettiği ortaya çıkan Aydın’ın hırsızlık ve adam yaralama suçlarından çok sayıda sabıkası olduğu da ortaya çıktı. Ayrıca katil zanlısının, son olarak kayın biraderine, ‘Kelleyi koltuk altına aldım, ecelim gelmiş olabilir’ mesajı attığı ortaya çıktı.
Öldürdüğü asker arkadaşının cenazesinde aşık olduğu kız kardeşiyle evlenen ve 10 yıl sonra vicdanına yenik düşerek cinayeti itiraf eden katil zanlısı hakkında yeni gelişmeler ortaya çıktı. 35 yaşındaki Hacı Aydın’ın daha önceden hırsızlık ve adam yaralama suçlarından çok sayıda sabıka kaydı bulunduğu ve yakın bir tarihte hapisten çıktığı öğrenilirken, eşi Suphiye Aydın’a da şiddet göstermesinden dolayı terk edildiği bildirildi.

ABİSİNİ ENİŞTESİNİN ÖLDÜRDÜĞÜNÜ 10 YIL SONRA ÖĞRENEN KIZILASLAN: “ÇOK İYİ ARKADAŞLARDI”
Merkez Osmangazi ilçesi Adnan Menderes Mahallesi’nde ikamet eden Suphiye Aydın’ın ablası Saadet Kızılaslan, olayı öğrenince çok şaşırdığını belirtti. Katil zanlısı Hacı Aydın’ın, kız kardeşi Suphiye Aydın’ı dövüp eziyet ettiğini söyleyen Saadet Kızılaslan, “Kız kardeşimle evlendikten sonra bir yıl Ankara’da kaldılar. Sonra benim yanıma kalmaya geldiler. Onlara evimi verdim, alt katta bulunan evimi verdim. Hacı Aydın, çok kötü bir insandı. Çalışmıyordu ona ben bakıyordum, hiç bir iş yapmazdı. Ankara’da adam bıçaklamıştı, geçtiğimiz aylarda hapse girip çıktı. Ben hala Hacı Aydın’ın katil olabileceğine inanamıyorum. Çok iyi arkadaşlardı nasıl böyle bir şey yapabilir” diye konuştu.

“KELLEYİ KOLTUK ALTINA ALDIM, ECELİM GELMİŞ OLABİLİR”
Suphiye Aydın’ın ablası Saadet Kızılaslan, Hac Aydın’ın kendilerini sürekli rahatsız ettiğini belirtti. Kızılaslan, “Geçen hafta 16 yaşındaki kardeşim Kerem’e cep telefonundan mesaj göndermiş, mesajında, “Ben Muhittin’in kimin öldürdüğünü biliyorum. Ya ben, ya Erkan ya da sen öldürdün. Katili yakınınızda arayın. Kelleyi koltuk altına aldım. Ecelim gelmiş olabilir’ diye yazmış, kız kardeşim Suphiye, Hacı’dan boşanma kararı almıştı. Yakın bir zamanda ayrılacaklardı” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>