Fernandao’nun bonservisindeki acı gerçek

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, Olay Medya ziyaretinde Fernandao transferinin perde arkasını anlattı.

22 Nisan 2015 Çarşamba, 10:50
fernandao

Fernandao’yu konuşmazsak olmazdı; başkan Bölükbaşı burada sözü aldı; “Menajeri bizi kullanıyor daha doğrusu Bursaspor’dan gitmesi için elinden geleni yapıyor” dedi.
“Nasıl yani” dedim, devam etti: “Fernandao’nun bonservisi iki parça. Yüzde 80’i menajerinin, yüzde 20’si kulübünün. Menajeri 4 milyon, kulübü de 1 milyon Euro istiyor. Yani toplamda 5 milyon Euro. Biz menajerine 2 milyon, oyuncuya da 1 milyon 100 bin Euro teklif ettik. Menajeri 4 milyon’da ısrarcı. Fernandao için de yıllık 1,5 milyon Euro talep ediyor. Teklifimiz 2+1 yıllık. Rakamlar konusunda bir orta yol bulunabilir ama menajer, İstanbul’da takımlarla görüşüyor. Lig devam ederken, oyuncunun kafasını niye karıştırıyorsun ki? Ayrıca, Galatasaray’dan Melo’nun da Fernandao’nun yakın arkadaşı olduğunu, görüştüklerini öğrendik. Sonuçta biz teklifimizi yaptık, bekliyoruz.”

Kaynak. Olay Gazetesi
HABERİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>