Fernandao müjdesi

Recep Bölükbaşı, Fernandao ve Josue ile bir görüşme yaptı.

29 Mayıs 2015 Cuma, 07:34
fernandao

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı transferin gözde ismi Fernandao ile görüşme yaptı. Yapılan görüşmede Fernandao’nun kendisinin Bursaspor’da oynamak istediğini açıkça belirttiğini ifade ediliyor. Fernandao Bursaspor’un vereceği fiyatı kabul edeceğini söylerken, Fenerbahçe haberlerini de menajerinin yaptırdığını ve kendisinin de bu konuda oldukça rahatsız olduğunu belirtti.

Recep Bölükbaşı Josue’nin de kalması için bir görüşme yaptığı ve kendisinin de kalmak istediğini belirtiği öğrenildi. Ayrıca tüm bu görüşmelerden sonra Şenol Güneş ile anlaşmanın hoca açısından pozitif yönde bir gelişme olacağı olacağı düşünülüyor. Fernandao’nun menajerinin İstanbul’da olduğu ve Fernandao’nun Bursaspor’da kalmak için verdiği karar nedeniyle menajerinin bu kararı hoş karşılamadığı da gelen haberler arasında. Bölükbaşı bu durumu maddi koz olarak kullanmak için bonservis pazarlığına yeniden başlayacak.

İstanbul medyasının Bursaspor üzerinden yaptığı transfer çığırtkanlığı takım içi dengeleri bozmak adına uygulanan bir kampanyanın kolu olduğunu belli etmiştir.

Kaynak. Bursa.com

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>