Son Dakika
20 Ocak 2017 Cuma

Ferman Toprak, 178 kurşundan duayla kurtuldu!

Şarkıcı Ferman Toprak, 4 yaşındayken kan davası sebebiyle ailesiyle çapraz ateşe tutulduklarını anlatarak, “Annemin okuduğu Ayet-el Kürsi sayesinde hayattayım.” dedi.

27 Şubat 2016 Cumartesi, 14:50
ferman-toprak

Şarkıcı Ferman Toprak, 4 yaşındayken kan davası sebebiyle ailesiyle çapraz ateşe tutulduklarını anlatarak, “Annemin okuduğu Ayet-el Kürsi sayesinde hayattayım. Bu yüzden 12 yaşına kadar kekemeydim” dedi.

“Hayatı Tespih Yapmışım” şarkısıyla müzik piyasasında çıkış yakalayan şarkıcı Ferman Toprak, Fatih Üniversitesi İletişim Kulübü’nün düzenlediği akustik söyleşiye katıldı. Çok özel anılarını üniversite öğrencileriyle paylaşan Toprak, çocukluğu boyunca kekeme olduğunu söyledi.

“178 MERMİDEN AYETEL KÜRSİ İLE KURTULDUK”

Toprak neden kekeme olduğunu şöyle anlattı: “Urfa Garı’nda annem, ben ve 2 erkek kardeşimle Adana’ya gidecekken o günlerin kanayan yarası kan davası sebebiyle çapraz ateşe tutulduk. 178 tane mermi sıkıldı. Arabayı kullanan şoför öldü. Annem o sırada Ayet-el Kürsi okuyor. 178 merminin biri bize değmiyor. Ben o zaman 4 yaşındaydım. Mermi sesleri ve şahit olduklarım yüzünden 12 yaşına kadar kekemeydim. 12 yaşından sonra da şarkı söyleyerek kekemeliği yendim.”

 Şarkıcı Toprak, sahnede sevilen parçalarını da seslendirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>