Son Dakika
21 Ocak 2017 Cumartesi

Fatih Terim istiyor Serdar korkuyor…

Serdar Aziz Fransa’da forma giyebilecek mi? İşte Serdar Aziz ile Fatih Terim arasında geçen diyalog

21 Mayıs 2016 Cumartesi, 11:24
serdar aziz

Bursa Hakimiyet Gazetesi’nin haberine göre; tecrübeli çalıştırıcı, başarılı stoperi Fransa’da görmek için sağlık kurulunu seferber etti.Serdar ancak 3 hafta sonra yani turnuvanın başladığı gün takımla çalışmalara başlayacak. Organizasyonda olmayı çok arzulayan Timsah’ın kaptanı, geleceğini de karartmak istemiyor. 26 yaşındaki savunma oyuncusu tedavisi böyle devam ederse 20 Haziran’da hazır olabilecek.

SEFERBER EDİLDİ

Bursaspor’un başarılı savunma oyuncusu Serdar Aziz’in EURO 2016’da oynaması tehlikeye girdi. Uzun süredir İstanbul’da milli takım doktorları tarafından tedavisi sürdürülen Bursaspor’un kaptanının 3 hafta sonra yani turnuvanın başladığı gün takımla antrenmanlara başlayabileceği belirtildi. 10 günlük bir kondisyon depolamanın ardından oynayabilecek hale gelecek Serdar için Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, sağlık kurulunu seferber etmiş durumda.

SANA İHTİYACIM VAR

EURO 2016’da oynamayı çok isteyen ve bütün bir yıl boyunca bu organizasyonu bekleyen Serdar Aziz, buna karşın futbol hayatını tehlikeye sokmak istemiyor. Serdar Fatih Terim ile sakatlığı üzerine görüşme gerçekleştirirken, tecrübeli teknik adamın; “Kesin oynaman lazım. Fransa’da sana ihtiyacım var” dediği öğrenildi. Bunun üzerine Serdar’ın da; “Bu turnuvayı uzun zamandır bekliyorum. Oynamayı çok istiyorum. Ancak sakatlığım geçmeden sahaya çıkarsam futbol hayatım bitebilir” ifadesini kullandığı belirtildi.

SAKATLIĞIM GEÇMELİ

Sağlık kurulu da oyuncunun iğne ile EURO 2016’da oynayabileceğini savunuyor. Fakat Serdar buna da sıcak bakmıyor. Başarılı stoper, sakatlığını tam anlamıyla atlatıp öyle sahalara dönmek istiyor. Serdar Aziz’in yakın çevresine; “Bursaspor’da sezon içerisinde sakatlığım geçmeden oynamaya başladım. Sonrasında büyük sıkıntı yaşadım ve şu anda da o sıkıntıyı yaşamaya devam ediyorum. Oynamayı çok istiyorum ancak büyük sıkıntı yaşayabilirim ve sakatlığım daha vahim bir hal alabilir” dediği öğrenildi.

Kaynak: BursaHakimiyet

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>