Son Dakika
16 Ocak 2017 Pazartesi

Fahriye Evcen’i kızdıracak sahne!

Star TV’nin ilgiyle izlenen dizilerinden Kara Sevda’nın dün akşam yayınlanan bölümüne Neslihan Atagül ve Burak Özçivit’in ateşli öpüşme sahnesi damga vurdu.

03 Mart 2016 Perşembe, 11:16


Star TV ekranlarında yayınlanan Kara Sevda’nın 20. bölümü dün akşam izleyici ile buluştu. Nihan’ın Kemal tarafından kurtarılma sahnesi Kara Sevda son bölüme damgasını vurdu.

NİHAN’LA KEMAL DUDAK DUDAĞA

Taner, Karen’in intikamını almak için Nihan’ı kaçırıyor ve Emir’i arayıp onu öldüreceğini söylüyor. Nihan’ın kaçırıldığını duyan Kemal hemen harekete geçerek bir plan yapıyor. Nihan ise Kemal’in gelip kendisini kurtaracağından adı gibi emin… Nitekim de öyle oluyor Kemal canından çok sevdiği kadını tam kafasına kurşun sıkılacakken kurtarıyor.

KAÇTIKLARI ORMADAN ÖPÜŞTÜLER

Sevdiği kadını adamların elinden kurtaran Kemal, kaçtıkları ormanlık alanda Nihan’ın dudaklarından öpüyor.

 burak-ozcivit-ve-neslihan-atagul-un-atesli-8218416_x_6903_300

FAHRİ EVCEN GÖRMESİN

Daha önce sevgilisi Burak Özçivit’in Neslihan Atagül’le samimi fotoğraflarını görenFahriye Evcen, dizi setine ziyaretleri sıklaştırdığı iddia edilmişti. Evcen’in dün akşamki öpüşme sahnesine nasıl bir tepki vereceği emrak ediliyor..

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>