Son Dakika
23 Ekim 2016 Pazar

Facebook’ta yazdığı ölüm nedeni gerçek oldu

Bursa’nın İnegöl ilçesinde geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden şahsın birkaç gün önce sosyal paylaşım sitesinde arkadaşları ile oynadığı “Ölüm Sebebi” oyununda ölüm sonucunun ‘trafik kazası’ çıktığı öğrenildi.

22 Eylül 2015 Salı, 11:30
cenaze

Dün gece Bursa’nın İnegöl ilçesine bağlı Süle ile Cerrah mahalleleri arasındaki yolda geçirdiği kazada hayatını kaybeden 38 yaşındaki Sunay Çelik için çalıştığı Özel Aritmi Hastanesi’nde tören düzenlendi. Çelik’in cenazesinin hastane önüne getirilmesi sırasında gözyaşları döken mesai arkadaşları, tabutun üzerine karanfil attılar. Bazı arkadaşları ise tabuta sarılarak gözyaşı döktü.
Törende konuşan Özel Aritmi Genel Müdürü Mehmet Güncan, “Hastanemizin çalışanlarından Sunay Çelik kardeşimiz elim bir kazayla aramızdan ayrıldı. Hepimiz çok üzgünüz. Ailesine ve sevenleri ile hastanemizin çalışanlarına sabırlar, merhuma rahmet diliyorum” dedi.
Acil servis önünde yapılan duanın ardından Sunay Çelik’in cenazesi, Yeniceköy Mahallesi 500 Evler Konutlar’daki ikametine götürüldü. Çelik’in cenazesi, H. Ömer Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından defnedildi.
Aritmi Özel İnegöl Hastanesi ameliyathanesinde çalışan Sunay Çelik’in ameliyathanedeki mesai arkadaşları ile Facebook’ta “Ölüm Sebebi” oyununu oynadığı ve ölüm sonucunun ‘trafik kazası’ çıkması üzerine güldükleri öğrenildi. Çelik, bu paylaşımdan 3 gün sonra hayatını kaybetti.
oldu

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>