Son Dakika
20 Ocak 2017 Cuma

Evlenmeden çocuk yapabilirim

Çağla Şikel, “Evlilik düşünmüyorum ama bir çocuk daha olsun istiyorum” dedi.

08 Ocak 2016 Cuma, 07:58
çağla sikel

Çağla Şikel, önceki akşam annesi Asuman Şikel ile Taksim’de bulunan Efruz Restoran’da yemek yedi.

Yemek sonrası annesiyle birlikte mekandan ayrılan Çağla Şikel, aracına binmeden önce gazetecilerin sorularını yanıtladı.

‘EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUM AMA…’
Geçtiğimiz günlerde üçüncü bir çocuk sahibi olmak istediğini açıklayan Çağla Şıkel, “Ufukta bir evlilik mi var?” diye soran muhabirlere “Evlilik düşünmüyorum ama bir çocuk daha olsun istiyorum. Çok çocuklu olmayı seviyorum. Bebek gördüğüm zaman tekrar doğurmak istiyorum. Emzirmek istiyorum. Tamamen içgüdüsel bir şey, planlı bir durum değil.” diye cevap verdi. Yeni bir program projelerinin olduğunu belirten Çağla Şıkel, gazetecilerin “Alişan ile evlilik programı yapmayı düşünür müsünüz?” sorusuna gülerek “Bu tarz programları yapan çok başarılı isimler var. Pek yanaşmadık” şeklinde cevap verdi.

DİZİLERE YEŞİL IŞIK
Dizi setlerini özlediğini belirten Çağla Şikel, tekrardan setlere dönmek için yeşil ışık yaktı. Şıkel, “Hiç çalışmadığım bir günüm bile çocuklarla birlikte çok yoğun geçiyor. Onlardan o kadar uzak kalabilir miyim bilmiyorum. Fakat kesin konuşmayı sevmiyorum. Çok uzun süreler ve yoğun tempolarda çalışmayı seviyorum. Gönlüme yapan bir proje olursa düşünebilirim.” diye konuştu. Televizyon izlemeye pek vaktinin olmadığını ifade eden Şikel, şu sıralar ‘Aşk Yeniden’ dizisini takip ettiğini söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>