Son Dakika
20 Ekim 2016 Perşembe

Eski Ozan İpek’i izlemeye hazır olun

Düşüş yaşadım, dip yaptım” diyen Ozan İpek “Hastalıklar, sakatlıklar hepsi beni buldu. Artık yeni bir sayfa açıyorum. Ertuğrul Hoca’nın gelmesiyle bunu daha rahat başarabileceğini biliyorum” şeklinde konuştu.

25 Temmuz 2015 Cumartesi, 10:49
ozan ipekk

Düşüş yaşadım, dip yaptım” diyen Ozan İpek “Hastalıklar, sakatlıklar hepsi beni buldu. Artık yeni bir sayfa açıyorum. Ertuğrul Hoca’nın gelmesiyle bunu daha rahat başarabileceğini biliyorum” şeklinde konuştu.

“Amansız olaylar”

“İnanılmaz bir serüvenden sonra anlamsız olaylar oldu hayatımda. Düşüş yaşadım, dip yaptım. Hastalıklar, sakatlıklar, futbol dışı olaylar hepsi beni buldu. Artık yeni bir sayfa açıyorum. Ertuğrul Hoca’nın gelmesiyle bunu daha rahat başarabileceğini biliyorum. Hatalarım oldu. Bunları kabul ediyorum. Bir futbolcunun yaşayabileceği türden hatalar bunlar. Ancak geriye dönemiyorsunuz. Geçmişe bakmadan ilerlemek istiyorum.”

“Hocam bana güveniyor”

“Şuan herşey çok iyi gidiyor. Çok iyi çalışıyorum. Tek düşüncem futbol oynamak. Formayı alacağım ve eski Ozan İpek’i camiamıza izleteceğim. Ertuğrul Hoca’yla bir kere konuştum o bana yetti. Hoca kalmamı çok istedi. ’Futbol oynamak istiyor musun, benimle birlikte olmak istiyor musun’ dedi her şey bitti. Hocam bana güveniyor. Teklifler aldım ancak ayrılmayı hiç düşünmedim. Biliyorum ki, hem benim açımdan hem takımımız açısından bu sezon çok farklı olacak.”

“Forma savaşı üst düzeydi”

“Kamp çok iyi gidiyor. Çok şükür şuana kadar bir sakatlık olmadı. Güzel bir ortam var. Fakat zemin biraz sıkıntılı. Herkes iyi çalışıyor, formayı istiyor. Hocanın gelişiyle herkes daha bir ateşli. Çetin bir forma savaşı var takımda. Çok yoruluyoruz fakat kimse pes etmiyor. Bazen agresiflikler de oluyor ancak bunlar çok normal.”

“Volkan hep yanımda”

“Ertuğrul Hoca’nın felsefesini biz çok iyi biliyoruz. Yeni arkadaşlarda bunu anlamaya başladı. Bu süreç ne kadar kısa olursa o kadar iyi. Volkan Şen çok iyi arkadaşım. Her zaman birlikteyiz. Beraber oynamaktan zevk alıyoruz. O da benim eski formumu yakalamam için her zaman yanımda. Takım içersindeki bu arkadaşlık bize başarıyı getirecektir.”

“Geçen sezon çok eksiktik”

“Geçen sezon iyi futbol vardı ancak çok eksiktik. Özellikle defansif yönde inanılmaz hatalar yaptık. Yediğimiz goller yüzünden başarılar gelmedi. Kupayı alamadık ve ligi 6.sırada tamamladık. Ertuğrul Hoca bunu düzeltmeye çalışıyor. Galatasaray maçına kadar bu eksikleri en aza indirirsek Süper Kupa’yı alırız. Türkiye Kupası’nın rövanşını almak istiyoruz.”

Kaynak: Olay

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>