Son Dakika
17 Ocak 2017 Salı

Eski başkanlar Bursaspor için toplanıyor

Bursaspor’un bulunduğu durumdan rahatsız olan eski başkanlar yarın Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yle görüşecek.

16 Aralık 2015 Çarşamba, 10:37
bursaspor logo

Bursaspor’un bulunduğu durumdan rahatsız olan eski başkanlar yarın Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yle görüşecek.

Bursaspor’un son dönemdeki kötü gidişatı birçok kesimi harekete geçirdi. Kongre kararı alınması için başlatılan imza kampanyasının ardından yeşil beyazlı kulüpte görev yapmış eski başkanlar da yarın Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile bir görüşme yapacak.

Kadir Şankaya, Fikret Üstenci, Remzi Cinoğlu, Murat Gülez, Kani Şen, Ali Karasu, Recep Günay ve Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç gibi isimlerin yer alacağı toplantıda Bursaspor’un geleceği masaya yatırılacak. Görüşmede ayrıca 21 Aralık Pazartesi günü gerçekleşecek yeni stadyumun açılışıyla ilgili fikir alış verişinde bulunulacağı öğrenildi.

Kaynak. Olay

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>