Son Dakika
21 Ocak 2017 Cumartesi

Erzurum’un karı Bursa’ya yağdı

14 Aralık 2015 Pazartesi, 23:21
20151214AW604167_02

Erzurum’da düzenlencek 2. Winterfest Kış Festivali’nin tanıtımı Bursa’da yapıldı. Tanıtım için yağdırılan suni kara vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.
Erzurum’da düzenlenecek olan Winterfest 2015 Kış Festivali’nin tanıtımı Bursa’da da yapıldı. Tanıtım organizasyonunda vatandaşlara çay ve Erzurum’a mahsus kadayıf dolması dağıtıldı. İstanbulluların ilgi gösterdiği organizasyonda, vatandaşlar halay çekerek doyasıya eğlendi.
Erzurum Belediye Başkan Vekili Eyüp Tavlaçoğlu, Bursalıların festival tanıtımlarına ilgi gösterdiğini söyledi. Tavlaçoğlu, tüm Bursalıları festivale davet etti. Çok sayıda ünlü ismin festivalde sahne alacağını belirten Tavlaçoğlu, “Festival ayın 18’inde Erzurum’da başlayacak. Kış sporları gösterileri olacak. Cirit gösterileri ve mahalli sanatçılarımız sahne alacak. Mustafa Sandal da şarkılarıyla festivali coşturacak. Ayın 19’unda İbrahim Erkal kardeşimiz sahne alacak. Yine sportif faaliyetler olacak. Ayın 20’sinde ise sanatçı kardeşimiz Yalın sahne alacak. Ben gerek hemşehrilerimizi, gerekse Bursalıları Erzurum’a davet ediyorum. Kış turizmini Erzurum’da başlatıyoruz. Biliyorsunuz, bu festivalle kışa merhaba diyoruz. Gelen misafirlerimizi mutlu edeceğimizi görüyorum” şeklinde konuştu.
Erzurum Belediyesi tanıtım organizasyonunda İstanbullulara kadayıf dolması ve çay dağıttı.
ERZURUM’UN KARI BURSA’YA YAĞDI

ERZURUM’UN KARI BURSA’YA YAĞDI

ERZURUM’UN KARI BURSA’YA YAĞDI

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>