Son Dakika
23 Ocak 2017 Pazartesi

Erol Saçmacı İnşaat’tan önemli açıklama

08 Ocak 2016 Cuma, 16:15
insaat erol sacmaci

Bursa’da son yıllarda inşaat sektöründe yaptığı başarılı işlerle adından söz ettiren Erol Saçmacı İnşaat, son günlerde kendileri hakkında asılsız iddialar ortaya atan kişiler hakkında kamuoyuna önemli bilgilendirmede bulundu.
e1

Erol Saçmacı İnşaat tarafından yapılan açıklama şu şöyle:

“Kentsel Dönüşüm Ödülü sahibi Erol Saçmacı İnşaat olarak, son günlerde Yıldırım İlçesi Piremir Mahallesi’nde yaşanan gelişmeler üzerine müşterilerimizi ve halkımızı bilgilendirmek adına açıklama yapma gereği doğmuştur.
Bursa’nın ve Yıldırım İlçesi’nin kent vizyonuna değer katıp, katkı sağlayan firmamız Erol Saçmacı İnşaat, öz kaynakları ile çok kısa zamanda sayın müşterilerimizin teveccühü ve güveniyle konut alanında lider firma olmayı başarmıştır. Bursa ve Yıldırım sevdalısı olarak güvenli, sağlam ve konforlu konutlar inşa etmeyi sürdüreceğimizi sayın müşterilerimize duyururuz.

KAMUOYUNA DUYURU!
Son günlerde sözleşme yaptığımız Yıldırım ilçesi Piremir Mahallesinde ki yer sahiplerimizin ve müşterilerimizin kapısı çalınarak Erol Saçmacı İnşaat’ın Piremir Bölgesi’nden çekildiğini ve bundan sonra bu bölgede inşaat yapmayacağını, kendilerinin ise Yıldırım Belediyesi müteahhitleri olduklarını belirterek artık Yıldırım Belediyesi müteahhitleriyle bu sözleşmelerin yapılacağını ve ‘’Evlerini belediyenin inşaat firması olarak biz yapacağız’ ’şeklinde müşterilerimizin aklını bulandıran kişiler bölgede dolaşıp hayatın ve hukukun, doğal akışına aykırı beyanlarda bulunmaktadırlar.
Hukuk birimimizle yapılan görüşmelerimizde, kentsel dönüşüm ile ilgili çalışmaların ve direkt kişi ya da firma bazlı olmayıp, Devlet İhale Kanunlarına göre yapılması gerektiği bildirilmiştir. Yıldırım Belediyesi’nin ismini kullanarak, mesleki etiğe uymayan davranışta bulunan kişi ve firmalar hakkında Yıldırım Belediyesi’nin de hukuki süreci başlatacağı firmamıza bildirilmiştir.
Bahsi geçen firma yâda kişiler hakkında şirketimiz hukuk birimi adli mercilere gerekli müracaatları delil, kanıt ve şahitlerle birlikte yapmıştır. Erol Saçmacı İnşaat’ın öz kaynaklarıyla, Bursa’nın ve Yıldırım İlçesi’nin vizyonuna büyük katkı sağladığı hem kamuoyu, hem de ilgili belediyelerce takdir kazanmıştır.
Firma olarak, çalışmalarımızın ve sözleşmelerimizin olduğu hiçbir bölgeden çekilmediğimizi ve çekilmeyeceğimizi, Yıldırım Belediyesi’nin kentsel dönüşüm adına çalışmalarını takdir ettiğimizi Kentsel Dönüşüm Ödülü sahibi bir firma olarak, Yıldırım Belediyesi’nin başlatacağı ihalelerin tümüne katılacağımızı da buradan beyan ediyoruz. Kent vizyonuna ve estetiğine katkı sağlamayı sürdürerek, güvenli ve sağlam konutlar inşa etmeyi sürdüreceğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>