Son Dakika
19 Ocak 2017 Perşembe

Erkekliğe ilk adımı böyle attılar

İnegöl’de 102 çocuk erkekliğe ilk adımı attı.

22 Ağustos 2016 Pazartesi, 13:12
ERKEKLİĞE İLK ADIMI ATTILAR

Bursa’nın İnegöl ilçesinde 102 çocuk erkekliğe ilk adımı attı.

ERKEKLİĞE İLK ADIMI ATTILAR
İnegöl Belediyesi ve Ensar Vakfı bünyesindeki Ateş Karıncaları Topluluğu iş birliğiyle sünnet şöleni düzenlendi. Sünnet olan 102 çocuk, aileleri ile birlikte gönüllerince eğlendi. Sünnet şölenine Kaymakam Ali Akça, Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve sünnet olan çocukların aileleri ile yakınları katıldı. İnegöl Mehter Takımı da bir konser verdi. Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Gaziantep’te sokak düğünündeki canlı bomba eylemini kınayarak, “Onlarca vatandaşımız Hakk’ın rahmetine kavuştu. Bu ülke, birlik ve beraberlik içerisinde yoluna devam edecek. Bakın burada da farklı yörelerden kardeşlerimiz var. Büyük bir heyecan ve coşkuyla 102 yavrumuzun sünnet cemiyetinde bir araya geldik. Birlik ve beraberliğe çok daha fazla ihtiyaç duyduğumuz günlerden geçiyoruz. İnşallah bundan sonra da tek yürek olmaya devam edelim” diye konuştu.

ERKEKLİĞE İLK ADIMI ATTILAR
Ateş Karıncaları’nın karate gösterisinin ardından sinevizyon aracılığıyla Ensar Vakfı’nın tanıtım videosu yayımlandı. Daha sonra erkekliğe ilk adımı atan 102 çocuğa küçük altın hediye edildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>