Son Dakika
18 Ocak 2017 Çarşamba

Erdoğan’dan geleneksel mutfak yarışması önerisi

TV’lerde bir çok anlamsız programlar olduğunu söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, geleneksel mutfağımızı öğreten bir yarışma programı önerdi.

21 Şubat 2016 Pazar, 11:55
erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,Çırağan Sarayı’nda düzenlenen “UnescoGastronomi Kenti: Gaziantep” adlı programa katıldı. Programa Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanı sıra etkinliğe ev sahipliği yapanGaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile Gaziantepli yerel yöneticiler ve işadamları ile çok sayıda davetli katıldı.

YARIŞMA PROGRAMI ÖNERİSİ

Erdoğan, gecede yaptığı konuşmada “yemekteyiz” tarzı yarışmalara göndermede bulunarak; “Televizyonlarda bir sürü yarışma programları var. Bunların bir kısmı faydalı olabilir ama bir kısmının anlamsız olduğunu görüyoruz. Bunların yerine geleneksel mutfağımızı öğreten bir yarışma programı olsa çok daha fazla ilgi çeker, çok daha fazla faydalı olur” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>