Son Dakika
20 Ocak 2017 Cuma

Eninde sonunda başarı gelecek…

Bursaspor’un yeni teknik patronu, Yeşil Beyazlı camianın çok büyük, takımdaki potansiyelin ise yüksek olduğunu söyleyerek, “Beklentiler olması gerektiği gibi büyük. Ancak şunu unutmamalıyız ki; başarı sadece futbolcu ve hocayla olmaz” dedi.

19 Aralık 2015 Cumartesi, 07:42
bursaspor logo

Bursaspor’un yeni teknik patronu, Yeşil Beyazlı camianın çok büyük, takımdaki potansiyelin ise yüksek olduğunu söyleyerek, “Beklentiler olması gerektiği gibi büyük. Ancak şunu unutmamalıyız ki; başarı sadece futbolcu ve hocayla olmaz” dedi. Hamza Hamzaoğlu, “Hep iyi günde değil önemli olan kötü günde birbirimize destek olmalıyız. Bunlar olduktan ve birlikte bu sinerjiyi yakaladıktan sonra, eninde sonunda o başarılar gelecektir” ifadelerini kullandı.

ÇALIŞMAK GEREKİYOR

Bursaspor’un çiçeği burnunda teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, Bursa Hakimiyet’e özel açıklamalar yaptı. Yeşil Beyazlı camiadaki beklentilerin farkında olduğunu ve bunun da gayet doğal olduğunu belirten Hamzaoğlu, “Beklentilerin büyük olması normal. Şimdi sabır etmek ve çalışmak gerekiyor. Eninde sonunda buraya başarı gelecek. Hem skorlardaki hem de büyüme anlamındaki başarılara ulaşacağız. Beklentiler imkanlar dahilinde, olması gerektiği gibi yüksek elbette. Bunu bilerek ve daha çok çalışarak üstesinden geleceğiz” dedi.

KÖTÜ GÜNDE DE…

“Şu anda talihsiz sonuçlar alınmış. Takım bu mağlubiyetlerin olumsuzluğuna kapılmış” diyerek sözlerine devam eden 45 yaşındaki teknik adam, “Takımın potansiyeli, bunu üzerinden atıp tekrar iyi bir ivme yakalayacak durumda. Bunu da hep beraber başaracağız. Şunu unutmamak lazım; başarı sadece futbolcularla ve hocalarla olmaz. Bütün şehrin ve dinamiklerinin gönül vermesi lazım. Hep iyi günde değil, önemli olan kötü günde de birbirimize destek olmalıyız. Bunlar olduktan ve birlikte bu sinerjiyi yakaladıktan sonra, eninde sonunda o başarılar gelecektir” ifadelerini kullandı.

ÜMİTLİYİZ AMA…

Zaman geçtikçe takımı daha iyi tanıyacağını belirten Hamza Hamzaoğlu şunları söyledi: “Takım olarak bazı eksiklerimiz var tabii ki, yok değil. İlk gün itibariyle edindiğimiz görüntü bu. Daha çok zaman geçirdikçe oyuncularımızı daha iyi tanıyacağız. Daha çok yol alacağız böylece. Oldukça ümitliyiz. İnşallah yanılmıyoruzdur.”

Ertuğrul hocama teşekkür ediyorum

Hamza Hamzaoğlu, kendisine iyi bir takım bıraktığı için Ertuğrul Sağlam’a teşekkür etti. Hamzaoğlu, “Takımı oldukça iyi gördüm. Ertuğrul hocama da bu yüzden teşekkür ediyorum. Fizik ve güç anlamında oldukça iyi durumda çocuklar. Futbolcularımızın teknik kapasitesi ve pas yeteneği yüksek. Bunlar ayrıca oyun anlayışımızın da temel noktası. Çok çabuk uyum sağlayacağımızı düşünüyorum” dedi.

Kaynak. Bursa Hakimiyet

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>