Engellilerin yüreğine su serpti

AK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) ilgili engellilerin yüreğine su serpti.

05 Ekim 2015 Pazartesi, 12:08
bennur karaburun

AK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun, AK Parti’nin seçim beyannamesinde Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) ile ilgili madde olmamasının kimsenin ümidini kırmaması gerektiğini söyledi. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu ile beyannameyi açıklamasının hemen akabinde görüştüğünü belirten Karaburun, “Tayinlerle ile ilgili bir adım atılması gerektiğini belirttim. Nisan ayında yapılacak sınavdan sonra şu an mevcut olan puanların kullanılamayacağını ve mağduriyetlerin yaşanacağını belirttim. Kendisi de gayet samimi bir şekilde, mevcut çalışmaları derhal hızlandırıp, yakın zamanda müjdeli haberin verileceğini söyledi. AK Parti her zaman engellileri ‘engelsiz’ kılmak için bizimle” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>