Son Dakika
16 Ocak 2017 Pazartesi

Engelliler kurslarını başarı ile tamamladı

Mudanya’da Engelliler Derneği ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile açılan Keçe Aksesuarları Kursu tamamlandı.

11 Haziran 2016 Cumartesi, 12:26
ENGELLİLER KEÇE KURSUNU BAŞARIYLA BİTİRDİ

Mudanya Engelliler Derneği ve Mudanya Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile açılan Keçe Aksesuarları Kursu tamamlandı.
Mudanya Halk Eğitim Merkezi’nin hazırladığı keçe kursuna katılan 20 Kursiyerden 11 kursiyer belge almaya hak kazandı. Engellilerin ortaya çıkardığı ürünler göz kamaştırırken, kendilerini de ispatlamış oldular. Halk Eğitim Merkezi Müdürü Remzi Ataman, Mudanya Engelliler Derneği ve Halk Eğitim Merkezinin her zaman işbirliği halinde olduğu ifade ederek, ortaya çıkan ürünlere bakarak engelli kursiyerlerimizin böyle ürünler ortaya koymalarının takdire değer olduğunu söyledi.
Mudanya Engelliler Derneği Başkanı Mürüvvet Ay, Halk Eğitim Merkezine teşekkür ederek, dernek üyelerinin katıldıkları Keçe Aksesuarları kursunda üretilen eserler sayesinde engelliler, engellerin nasıl aşıldığını ispat ettiler. Sergilenen ürünlerinin çok güzel olduklarını belirterek, kursiyerleri ve kurs öğretmeni Melek Kozanoğlu’nu tebrik edip, bundan sonra da değişik kursların hem engelli hem de ebeveynlerini kapsayacak şekilde yaygınlaştırmak istediklerini söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>