Son Dakika
26 Ekim 2016 Çarşamba

Enes Ünal muradına erdi

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, genç oyuncu Enes Ünal için İngiliz ekibi Manchester City ile büyük oranda anlaşma sağladıklarını açıkladı.

25 Haziran 2015 Perşembe, 15:58
enes ünal

Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) başkanlık seçimi sırasında yayıncı kuruluşun sorularını yanıtlayan yeşil-beyazlı kulübün başkanı Recep Bölükbaşı, genç yıldız Enes Ünal’ın transferine ilişkin açıklamalarda bulundu. Enes için Avrupa’nın birçok kulübünden teklif aldıklarını dile getiren Bölükbaşı, “Manchester City ile karşılıklı tekliflerimizi sunduk. Sonuçta bir noktaya geldik. 3 milyon bonservis bedeli ve olası satışından yüzde 10’luk pay konuştuk. Büyük bir ihtimalle anlaşacağız. Yarın da vize işlemleri halledildikten sonra, Enes sağlık kontrolleri için İngiltere’ye gidecek. Bunun ardından bir görüşme daha yapacağız. Oyuncumuzu Manchester City’ye vermeyi düşünüyoruz” diye konuştu.
Bölükbaşı ayrıca, Serdar Aziz ve Volkan Şen’in de kendileri için önemli isimler olduğunu ve takımda kalacaklarını açıkladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>