Son Dakika
19 Ocak 2017 Perşembe

En başarılı kent valisi Karaloğlu seçildi

31 Ocak 2016 Pazar, 14:47
BURSA VALİLİĞİ İNCİRDE ETHEPHON İLACINA SAVAŞ AÇTI VALİ MÜNİR KARALOĞLU: “İNCİRDE YASAKLARA UYMAYANLARA 10 BİN LİRA CEZA KESİLECEK” “ETHEPHON SADECE DOMATES VE PAMUKTA KULLANILABİLİR"

Bursa Valisi Münir Karaloğlu Golden City Awards 2016 Marka şehirler yarışmasında “En Başarılı Kent Valisi” ödülüne layık görüldü.

Türkiye’de ilk kez düzenlenen ve İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşen ‘Golden City Awards 2016′ Ödülleri sahiplerini buldu.
Dünya şehircilik ve kentsel tasarım projeleri alanında en profesyonel Yarışması olan ‘Golden City Awards 2016′ İstanbul’da gerçekleşti. Türkiye’de bugüne kadar düzenlenen tüm yarışmalardan tamamen farklı içerik ve etkinliklerle dolu olan yarışmanın ödül törenin ardından kazanan şehirde yıl boyu sürecek olan sempozyum, festival, konser, forum, toplantı gibi pek çok alanda farkındalık oluşturacak organizasyonlar yapılacak.

Golden City Awards 2016’da halkın başarılı bulduğu Kent Yöneticisi Alanında yılın “En Başarılı Kent Valisi” Ödülüne  layık görülen Bursa Valisi Münir Karaloğlu’nun ödülünü Vali Yardımcısı Yunus Fatih Kadiroğlu aldı.

“En Başarılı Kent Valisi” seçilmekten onur duyduğunu belirten Vali Karaloğlu:” Öncelikle oyları ile bizi bu ödüle layık gören halkımıza teşekkür ederim. Böyle bir ödüle layık görülmekten onur duydum. Bu ödül Bursa için, Ulu Şehir için yapacağımız çalışmalarda şahsıma ve çalışma arkadaşlarıma artı yönde motive sağlayacaktır. Ben halkımıza ve organizasyondaki bütün yetkililere teşekkür ediyor,hepinize sevgi saygı sunuyorum.”dedi.

l1-f17ae8

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>