Son Dakika
23 Ekim 2016 Pazar

Emniyet Müdürü’nden provokasyon uyarısı

Bursa Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Türkiye’nin hassas bir süreçten geçtiğini belirterek, “Özellikle provokasyonlara çok dikkat etmeliyiz. Arkadaşlarımız dün gece 03.00’e kadar 48 aralıksız çalıştı” dedi.
Bursa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nuri Kolaylı ile BGC Yönetim Kurulu üyeleri, Bursa Emniyet Müdürü Selami Yıldız’ı ziyaret etti.

10 Eylül 2015 Perşembe, 18:42
emniyet müdürü bgv

Bursa Emniyet Müdürlüğü’ne atanması nedeniyle Selami Yıldız’ı kutlayan BGC Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı, terör olaylarında şehit düşen güvenlik güçleri nedeniyle başsağlığı diledi.
Polislerimizin şehit düşmesine ve yaralanmasına neden olan terör saldırılarını kınayan Kolaylı, “Bölücü terör örgütünün saldırılarında şehit düşenlerin derin acısını yaşıyoruz. Milletimizin birlik ve beraberliğine, kardeşliğimize, demokratik yaşama ve geleceğimize yönelik saldırıları kınıyor, aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz” dedi.
Ziyaret nedeniyle Kolaylı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Bursa Emniyet Müdürü Selami Yıldız da, Türkiye’nin çok hassas bir dönemden geçtiğine dikkat çekti. Polisin, halkın can ve mal güvenliğini sağlanmak için yoğun çaba gösterdiğini söyleyen Selami Yıldız, “Arkadaşlarımız dün gece 03.00’e kadar 48 saat aralıksız çalıştı. Bugün normal mesaiye döndük. Özellikle provokasyonlara çok dikkat etmeliyiz. Emniyet personelimiz ile basın mensubu arkadaşlarımız işbirliği içinde doğru bilgilendirme yaparak, soğukkanlılıkla bu günleri aşacağımıza inanıyorum” dedi.
Ziyarette BGC Yönetim Kurulu Üyeleri Fuat Kars, İhsan Bölük, Ruhi Berber, Uğur Uslubaş, Faruk Kahraman, Ali Atmaca, Mesut Demir, Musa Öztürk ile BGC Genel Sekreteri Sinan Tunç yer aldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>