Son Dakika
19 Ocak 2017 Perşembe

Emniyet Müdürlüğü’ne bombalı saldırı


131 kez izlendi, 08 Haziran 2016 Çarşamba

Bölgeye çok sayıda ambulans gönderildi patlamada, emniyet binasının büyük bir bölümü zarar gördü.

Mardin’in Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde bombalı saldırı düzenlendi. Başbakan Binali Yıldırım, İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi çıkışında konuştu.Yıldırım, Midyat Emniyet Müdürlüğü’ne yapılan bombalı saldırıda 1 polisin şehit olduğunu ,2 sivil vatandaşın hayatını kaybettiğini, 30 kişinin de yaralandığını söyledi.

Edinilen ilk bilgilere göre, Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bombalı saldırı düzenlendi. Bomba büyük bir gürültü ile patlarken, yaralıların olduğu bölgeye çok sayıda ambulans istendi. Patlamada, emniyet binasının büyük bir bölümü zarar gördü. Başbakan Binali Yıldırım, İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi çıkışında konuştu. Yıldırım, Midyat Emniyet Müdürlüğü’ne yapılan bombalı saldırıda 1 polisin şehit olduğunu ,2 sivil vatandaşın hayatını kaybettiğini, 30 kişinin de yaralandığını söyledi.

Etiketler:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>