Emlak sektöründe yeni dönem; Elfi Akademi…

Emlak sektöründe geleceğin lider danışmanlarını yetiştirmek ve onlara kariyer fırsatı sunmak amacıyla kurulan Elfi Akademi’nin ilk semineri Bursa’da büyük bir katılımla gerçekleşti.

21 Ocak 2016 Perşembe, 12:30
DSC_2657

Eyüp TURAN/GUNDEMBURSA.COM
Emlak sektöründe geleceğin lider danışmanlarını yetiştirmek ve onlara kariyer fırsatı sunmak amacıyla kurulan Elfi Akademi’nin ilk semineri Bursa’da büyük bir katılımla gerçekleşti.
Realty World Elfi Gayrimenkul bünyesinde kurulan Elfi Akademi’nin Sheraton Bursa Otel’de gerçekleştirilen ilk semineri büyük ilgi gördü. Sektörün duayen isimlerinden Işıkgören Danışmanlık kurucuları Hilmi Işıkgören ve Belgin Benek, “Daralan piyasalarda emlak sektöründe nasıl başarılı olunur?” konulu seminerde, Bursa ve çevre illerden gelen emlak danışmanlarına motivasyona yönelik bilgiler verdi. Piyasalar kötüye bile gitse satın almanın yok olmayacağını sadece azalacağına dikkat çeken Işıkgören, “Emlak işi doğru yapıldığı takdirde her dönemin işidir” ifadelerini kullandı.
Elfi Akademi Kurucusu Özkan Aydemir de emlak sektöründe profesyonel bakış açısının kazanılması adına yeni bir dönem başlattıklarını belirterek, “Elfi Akademi emlak sektöründe geleceğin lider danışmanlarını yetiştirmek ve onlara kariyer fırsatı sunmak adına kurulmuş bir Realty World Elfi Gayrimenkul kuruluşudur. Elfi Gayrimenkul olarak bugüne kadar kendi bünyemizde yer alan danışmanlarımıza vermiş olduğumuz eğitim, seminer ve koçluk hizmetlerini meslektaşlarımız ile paylaşarak, tüm meslektaşlarımızın profesyonelleşmesi ve donanımlı birer danışman olmasını hedefledik. Bu bağlamda Elfi Akademi eğitim, koçluk ve danışmanlık hizmetleri ile bireysel gelişiminizi sağlayacak, emlak işinde bambaşka bir bakış açısına sahip olmanıza yardımcı olacak bir platform olarak hizmet verecektir. Kuruluşumuzun amacı doğrultusunda belirli periyotlar ile sektördeki konusunda uzman eğitmenler ve danışmanlar ile bu mesleği hak ettiği noktalara hep birlikte taşıyacağız. Bu bağlamda ilk adımı Işıkören Danışmanlık kurucu ortağı Sayın Belgin Benek, yine Işıkören Danışmanlık kurucu ortağı ve sektörün duayen ismi Sayın Hilmi Işıkören ile atıyoruz” diye konuştu.
Gün boyu devam eden program sonunda katılımcılara Elfi Akademi sertifikası verildi.
DSC_2667

DSC_2668
DSC_2654
DSC_2651

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>