Son Dakika
27 Ekim 2016 Perşembe

EKOHABER 20 yaşında

Bursa iş dünyasının sesi olma vizyonuyla 2 Nisan 1996’dan bu yana yayımlanan EKOHABER, 20’nci yılını kutluyor

07 Nisan 2015 Salı, 12:35
tahsin ardiç

Meslekte 36 yılı aşkın tecrübesiyle Tahsin Ardıç önderliğindeki EKOHABER, ekonominin unsurlarını doğru değerlendiren, sosyo-ekonomik dinamiklerin farkında olan güçlü öngörülere ve uzman analizlere dayalı yayın politikasıyla ekonominin nabzını tutmaya devam ediyor. EKOHABER Gazetesi, Türkiye’de yerel basının en güçlü olduğu Bursa’da, ekonomi gazeteciliğinde bir ilk olmakla birlikte Türkiye çapında da kendine has bir liderlik sürdürüyor.
Güvenilirlik, bağımsızlık ve tarafsızlık ilkesiyle 1996’da yayına başlayan gazetenin yazar kadrosunda, Prof. Dr. İlker Parasız, Erdem Saker, Yalçın Aras, Kemal Yamankaradeniz, Mevci Ergün, Ahmet Özenalp, Cevdet Akçakoca, Prof. Dr. Erkan Işığıçok, Prof. Dr. Lale Karabıyık, Ali Rıza Akbulut, Öztürk Yazıcı, Eren Ertoksöz, Esin Şeker ve Meftun Tayan gibi önemli isimler yer alıyor.
Ayrıca güncel, sektörel, şirket, patent ve borsa haberlerinin yanı sıra çeşitli başarı öykülerini de gündeme getiren EKOHABER, Bursa ekonomisine katma değer kazandıracak çözümler sunmayı hedefliyor.
Gazete Yönetimi’nden yapılan açıklamada, her yeni döneme yeni bir vizyon ve yayıncılık anlayışıyla başlayan EKOHABER’in ekonomi dinamiklerini değerlendiren, öngörülere ve uzman analizlerine dayalı yayın politikasıyla Bursa’da ekonominin nabzını tutmaya devam ettiği vurgulandı.

SERCAN USLUBAŞ 20 YILLIK HEYECANI KALEME ALDI

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>