Ehliyetsiz sürücü dehşet saçtı!


8 kez izlendi, 25 Nisan 2015 Cumartesi

İzmir’de 16 yaşındaki ehliyetsiz sürücü virajı alamayıp aracının kontrolünü kaybedince karşı şeritten gelen araçla kafa kafaya çarpıştı. Kaza sonrası bir kişi hayatını kaybederken beş kişide yaralandı.

İzmir’de iki aracın kafa kafaya çarpıştığı ve bir kişinin öldüğü kazanın görüntüleri ortaya çıktı.

20 Nisan 2015 günü İzmir’de ödemiş-Birgi yolunda meydana gelen kazada 35 ZEK 61 ile 35 DA 6976 plakalı araçların kafa kafaya çarpıştığı ve bir kişi ölüp beş kişinin de yaralandığı kazanın yaşandığı dehşet anlarının görüntüleri ortaya çıktı.

35 ZEK 61 plakalı otomobilde bulunan araç kamerasına yansıyan kazada, 35 DA 6976 plakalı aracın ehliyetsiz sürücüsü Eren Düştü’nün (16), virajı alamayıp aracının kontrolünü kaybettiği ve karşı şeride süratli bir şekilde geçerek Baki Yaydemir kontrolündeki arabaya çarptığı görülüyor. Baki Aydemir’in aracında bulunan görüntüler, kazanın yaşandığı o dehşet anlarından sonra kayıttan çıktığı anlaşılıyor.

Feci kazada 5 kişi yaralanmış, 35 DA 6976 plakalı araçta bulunan İsmail Kannıcı (21) da kaldırıldığı Ödemiş Devlet Hastanesinde yaşamını yitirmişti.

Baki Yaydemir’in araç kamerasını arkadaşlarının ısrarıyla kazadan 3 gün önce taktırdığı öğrenildi.

Etiketler:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>