Son Dakika
21 Ocak 2017 Cumartesi

Eğitim okulda, pratik Özhan’da

Emine Örnek Eğitim Kurumu öğrencileri okulda teorik olarak gördükleri İngilizce, Fransızca ve Almanca alışveriş diyaloglarını pratik olarak Özhan’daki farklı reyonlarda uygulama şansını buldular.

20 Ocak 2016 Çarşamba, 16:32
özhan (6)

Özhan Marketler Zinciri Geçit Şubesi’nde gerçekleşen etkinlikte Emine Örnek Koleji 3. sınıf öğrencileri okulda almış oldukları teorik eğitimleri pratik olarak uygulama fırsatı buldular. İngilizce, Fransızca ve Almanca derslerinde görmüş oldukları alışveriş diyaloglarını Özhan’ın şarküteri, et, meyve-sebze ve balık reyonunda uygulayan öğrenciler, hem farklı bir deneyim yaşadılar hem de keyifli zaman geçirdiler. Etkinlikte ev sahipliğini üstlenen Özhan Marketler Zinciri Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz, öğrencilerin okulda öğrendiklerini gerçekte uygulamak için Özhan’a gelmelerinden dolayı memnun olduğunu ifade ederek, “Geleceğimizi teminatı olan çocuklarımızı mağazamızda ağırlamaktan dolayı mutluyuz. Mağaza personelimiz de onları memnun etmek için seferber olmuş durumda. Kendilerine bundan  sonraki öğrencilik hayatlarında başarılar dilerim” dedi. Etkinliğin sonunda Özhan Marketler Zinciri’nin kendileri için hazırlamış olduğu hediyeleri alan öğrenciler objektif karşısına geçerek öğretmenleri ve Özhan yöneticileriyle birlikte günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdiler.

özhan (1) özhan (2) özhan (3) özhan (4) özhan (5) özhan (6)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>