Efsane pilot için servet harcandı...

Haftalık tedavi masrafı 191 bin Euro olan Michael Schumacher için yıllık 10 milyon Euro harcandığı, şu ana dek toplam masrafın 25 milyon Euro olduğu ortaya çıktı.

MAGAZİN, 12 Şubat 2016 Cuma, 12:17
Efsane pilot için servet harcandı...
Michael Schumacher'in tedavi masrafının boyutları ortaya çıktı. Geçirdiği kayak kazasının ardından normal hayata dönemeyen ve halen rehabilitasyon süreci geçiren bitkisel hayattaki eski Formula 1 pilotu için adeta bir servet harcandığı bildirildi. YILLIK TEDAVİ MASRAFI 10 MİLYON EURO Buna göre efsane pilotun yıllık tedavi masrafının 10 milyon Euro olduğu belirtildi.Schumacher'in rehabilitasyon için harcanan para tam olarak aylık 191 bin Euro olarak verilirken, bunun da yıllık yaklaşık miktarının 10 milyon Euro dolayında olduğuna dikkat çekildi. Bakım ve tedavi masrafının her geçen gün yükseldiği, şu ana dek toplamda yaklaşık 25 milyon Euroluk bir masraf gerçekleştiğinin altı çizildi. michael-schumacher-2005-f11
 15 SAĞLIK UZMANI GÖREV ALIYOR
Skorer gazetesinin haberine göre; Alman pilotun tedavi sürecinde 15 sağlık uzmanının görev aldığı belirtildi. Durumunun stabil olduğu belirtilen Schumacher'in hareketsiz olduğu ve konuşamadığı belirtildi. Günlük tedavi sürecinin, kendisinin yaşamsal işaretlerini incelemek, temizliğini yaparak mikrop kapmasını engellemek üzerine kurulu olduğu ifade edildi. FERRARI BAŞKANI UMUTSUZ Aralık 2013'te geçirdiği kazanın ardından beyninde bir çok yara oluşan Michael Schumacher için geçtiğimiz hafta bir açıklama yapan eski Ferrari başkanı Luca di Montezomolo umutsuz ifadeler kullanmıştı.
YAŞAM
Korkutan yangın! Son anda önlendi...
Beyoğlu'nda bir musluk imalathanesinde yangın çıktı. Paniğe neden olan yangın nedeniyle çevredeki...
KÜLTÜR - SANAT
Bursa'da 150 bin liralık operasyon!
Bursa'da jandarma ekiplerinin yolcu otobüsüne yaptığı operasyonda 150 bin lira değerinde tarihi e...
SİYASET
Bursa trafiğine Bahçeli düzenlemesi!
Bursa'da MHP lideri Devlet Bahçeli'nin mitingi sebebiyle trafik yeniden düzenlendi. Milliyetçi Ha...
SİYASET
Yeni sistemde siyasi krizler bitecek
AK Parti Gemlik ilçe teşkilatı, Karadeniz derneklerini ziyaret etti.
SPOR
PFDK'dan şok ceza!
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Beşiktaş'a 125 bin TL, Trabzsonpor'a ise 30 bin TL par...
YAŞAM
Bursa'da yoksullara yardım eli
İnegöl Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşların harabeye dönen evlerini yeniledi.