Düzce Belediye Başkanı'nın makam arabası isyanına tepki yağıyor!

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in makam arabasıyla ilgili açıklamalar yaptığı video, 'Düzce Belediye Başkanı'nın Dramı' başlığıyla sosyal medyada yayıldı.

GÜNDEM, 02 Mart 2016 Çarşamba, 11:53
Düzce Belediye Başkanı'nın makam arabası isyanına tepki yağıyor!
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş pahalı ve lüks bulunan makam aracıyla ilgili eleştirilere "Kastamonu, Ankara, İzmir, Pendik, Üsküdar belediye başkanları Audi'ye biniyorsa,Düzce Belediye Başkanı'nın da en doğal hakkı" diye yanıt verdi. Başkanın konuşması sosyal medyada çok konuşuldu. ELEŞTİRİLERE YANIT VERDİ Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in 650 bin liraya aldığı öne sürülen makam otomobili tartışma konusu olmuştu. Başkan Keleş'in makam aracıyla ilgili eleştirilere yanıt verdiği video kaydı sosyal medyada çok konuşuldu. "PASSAT MI ÇEKEYİN YANLARINA"
 duzce-belediye-baskani-keles-in-makam-arabasi-8214486_6236_300
Keleş, sosyal medyaya düşen video kaydında "İstanbul Valisi 'S350'ye biniyor. HakkariValisi de 'S350'ye biniyor o zaman nasıl Kastamonu, Ankara, İzmir, Pendik, Üsküdar Belediye Başkanları Audi'ye biniyorsa, Düzce Belediye Başkanı'nın da en doğal hakkı. Herkes Audi'yle gelsin ben Passat mı çekeyim yanlarına" diye konuşuyor. "DÜZCE BAŞKANI PASSAT'LA MI GELSİN İSTİYORSUNUZ" Keleş konuşmasında şunları dile getiriyor: "Eğer bir toplantı varsa yurt dışı toplantısı varsa, Düzce Belediye Başkanı olarak benim davet edilmediğimi duyarsanız, buna sevinmeyin üzülün. Davet edildiğini duyarsanız da,Düzce belediye başkanının uluslararası ölçekte de etkili olduğunu sizin adınıza orda bulunduğunu lütfen unutmayın. Sizleri temsil ediyoruz sonuçta. Mesela araba meselesinde de aynısını söyledim. Sizler şöyle bir tablo mu istiyorsunuz: "Tüm belediye başkanları Mercedes'le, Audi ile gelsin; Düzce Belediye Başkanı Passat'ta gelsin. Bunu istiyorsanız Passat'da bineriz. Benim için çok önemli değil. Ama temsil makamındaki insanlar, sizleri temsil edenler, gerekli olanları yapmalı. Bazı şeyler zorunluluktur. Bunları lüks, sefahat için yapmıyoruz. Düzce'nin imajını ortaya koymak için yapıyoruz." BAŞKAN'A SOSYAL MEDYADAN TEPKİ GELDİ duzce-belediye-baskani-keles-in-makam-arabasi-8214486_3503_m duzce-belediye-baskani-keles-in-makam-arabasi-8214486_5196_m duzce-belediye-baskani-keles-in-makam-arabasi-8214486_5486_m VATANDAŞIN TEPKİSİNİ ÇEKTİ Sosyal medyaya düşen bu konuşma olay oldu. Fiyatları 100 - 200 bin TL arasında değişenPassat marka otomobili küçümseyen belediye başkanının açıklamasına vatandaş tepki gösterdi. 650 BİN LİRALIK MAKAM ARACI TARTIŞMA KONUSU OLMUŞTU Düzce Belediyesi'nin 140 milyon TL borcu olmasına rağmen Düzce Belediyesi'ne bağlı YEYPAŞ isimli şirketin 650 bin TL değerinde Audi marka makam otomobili alması kentte tepkilere neden olmuştu. (Kaynak: Milliyet)
SİYASET
'Evet' mi önde, 'hayır' mı önde? İşte yanıtı...
Referanduma sayılı günler kala 'Evet' hızla yükseliyor. ORC'nin yaptığı son ankette halkoylamasın...
BURSA
Bursa'da inanılmaz kaza...Bu araçtan sağ çıktı
Bursa-Ankara karayolu üzerinde meydana gelen kazada 1 kişi yaralandı. 
KÜLTÜR - SANAT
Bursalılar yeni konağına kavuşuyor
UNESCO literatürüne 'kırsal kültür' kavramını kazandıran Büyükşehir Belediyesi, Keles'in Belenöre...
BURSA
Bursalılara müjde! Cumaya kadar...
Bursa'da bugün sıcaklık tam 20 derece ölçülüyor.
SİYASET
Kılıçdaroğlu okuduğunu anlamıyor
İçişleri Eski Bakanı Efkan Ala, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu...
MAGAZİN
Çok sevilen 'İçerde' dizisine şok!
Pazartesi günleri, Survivor'ı geçerek reytingde birinci olmasıyla dikkat çeken 'İçerde', totalde ...