Son Dakika
24 Ocak 2017 Salı

Düşme hattına doğru…

5 haftada sıfır çeken Bursaspor, sıralamada 14.’lüğe kadar indi ve düşme hattıyla arasında sadece 2 puan fark aldı.

14 Aralık 2015 Pazartesi, 08:37
bursaspor sivasspor

15.haftası oynanmaya devam eden Spor Toto Süper Lig’de en sıkıntılı takımların başında Bursaspor geliyor. Son 5 maçında sıfır çeken ve büyük çöküş yaşayan yeşil beyazlılar sıralamada 14.’lüğe kadar indi. Düşme hattıyla arasında sadece 2 puan kalan Timsah’ta bu gidişatın nerelere varacağı merak ediliyor. Çünkü otoriteler tarafından Eskişehirspor ve Bursaspor ligin en vasat takımları olarak gösteriliyor.

MEVKİ VE KOLTUK MERAKI

Ortada böyle bir tablo dururken, yeşil beyazlı kulüp tarihinin en karamsar günlerini yaşarken, Recep Bölükbaşı yönetimi hala tehlikenin farkını varmış değil. Mevki ve koltuk merakı, yeşil beyazlı kulübün neden şuan buralarda olduğunu özetliyor. Havanda su dövmeye devam eden Bursaspor yönetimi istifa etmemekte direnirken Ertuğrul Sağlam’ın ayrılmasından sonra teknik direktör de bulunabilmiş değil.

KRİZE MÜDAHALE YOK

Camiayı oyalamaya devam edenler Ersun Yanal ile bir süredir temasta olmasına rağmen hala kesin bir sonuç alamadı. Murat Yakın’la uzun bir süre oyalanan, ikinci bir alternatife yönelmede geç kalan, krize anında müdahale edemeyen ve takımı daha da büyük bir kaosun içine sokanlara camiada tepkiler çığ gibi artıyor. Bu arada bankalardan çekilen kredilerle yeşil beyazlı kulübün altına dinamit konulmaya da devam ediliyor.

Kaynak: Olay

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>