Son Dakika
23 Ekim 2016 Pazar

Dünyaca ünlü imamlar Bursa’da şehitler için Kuran ziyafeti verecek

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi İmamı şehitler için Ulucamii’de Kur’an-ı Kerim ziyafeti ve hatim duası için Bursa’ya geliyor.

18 Eylül 2015 Cuma, 15:42
ulucami

Artan terör olayları sebebiyle 19 Eylül cumartesi günü, şehitler için Ulu Camii’de Kur’an-ı Kerim ziyafeti ve hatim duası düzenlenecek. Zararlı Alışkanlıklardan Korunma Derneği (İHSANDER) tarafından düzenlenen etkinlikte şehitler için Kur’an-ı Kerim ziyafeti ve hakim duası okunacak.
Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa İl Müftülüğü’nün ortaklaşa düzenlediği programa, İl müftüsü Prof. Dr. Mehmet Emin Ay’ın yanı sıra Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Beştepe Camii imam hatibi ve ‘Kur’an Okuma’ dünya ikincisi Hafız Mehmet Bilir ile İstanbul Büyük Piyale Paşa Camii imamı, ‘Dünya Kur’an Okuma’ jüri üyesi İshak Danış da katılacak.
Program ikindi namazına müteakip başlayacak. Ayrıca Hanedan üyesi, Abdülhamid Han’ın torunu Harun Efendi’nin de programa katılması bekleniyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>