Son Dakika
20 Ekim 2016 Perşembe

Dünya devi bir şirket Timsah Arena’yı görmeye geliyor

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, dünyanın önde gelen firmalarından birisinin Timsah Arena’yı görmeye geldiğini ifade etti.

14 Mayıs 2015 Perşembe, 06:54
timsah arena

Stadyum ve forma reklamı hakkında da bilgi veren Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, “Forma reklamı Bursaspor’u kurtarmıyor. Bazı arkadaşlarımız bu konuda şov yaptı. Eğer marka değerini artırmazsanız size kimse teklif yapmaz. Biz bunu arttırdık ve bir çok teklifler var. Allah izin verirse kongreden sonra dünyanın en büyük şirketlerinden biri stadyumu görmeye gelecek. Ben olmasam da bu konuda yardımcı olacağım. Forma reklamı konusunda 3-4 tane firma var. Şuanda Türkiye’nin en büyük firmalarından biriyle göğüs reklamı konusunda anlaştık. Bu konuda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Faruk Çelik çok yardımcı oldu. Şort ve sırt reklamını da verdik. Sözleşmeyi yapmadık ama sözünü aldık. Sözleşmeyi yapıp kongreye avantajlı çıkabilirdik ama bu durum etik değil. Başkan olamasam da o seçilen arkadaşları tanıştıracağım” dedi.
Kombine ve loca satışları hakkında da bilgiler veren Bölükbaşı, “60 tane locanın 7 tanesini sattık. Tekrar kampanya yapacağız. Bir ay içerisinde hepsini satacağız. Orada bir pazarlama hatası yaptık. Bunu düzelteceğiz. Stadyumumuz hemen ilk senede dolmayabilir. Bu konuda gerçekçi olmak lazım. Bizim oradaki hedefimiz 35 bin kişiyi doldurmak” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>