Son Dakika
22 Ocak 2017 Pazar

Dündar’dan miniklere bilgisayar sürprizi

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, bilgisayarları bozulan ve yenisini almak için para biriktiren Reşit Paşa İlkokulu öğrencilerine bilgisayar hediye etti.

25 Mayıs 2016 Çarşamba, 15:10
DÜNDAR’DAN MİNİKLERE BİLGİSAYAR SÜRPRİZİ BAŞKAN DÜNDAR, SINIFLARINA BİLGİSAYAR ALMAK İÇİN HARÇLIKLARINI BİRİKTİREN MİNİK ÖĞRENCİLERE BİLGİSAYAR HEDİYE ETTİ

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, bilgisayarları bozulan ve yenisini almak için para biriktiren Reşit Paşa İlkokulu öğrencilerine bilgisayar hediye etti.
Reşit Paşa İlkokulu 3-D sınıfı öğrencilerinin bilgisayarı birkaç ay önce bozuldu. Bilgisayarları bozulunca ders işlemekte güçlük çeken öğrenciler sınıfa yeni bir bilgisayar alabilmek için harçlıklarından para biriktirmeye başladı. Öğrencilerin bu durumundan haberdar olan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, kendilerine sürpriz yaptı. Reşit Paşa İlkokulu’na giderek öğrencileri sınıflarında ziyaret eden Başkan Dündar, miniklere diz üstü bilgisayar hediye etti. Dündar’ı karşılarında gören öğrenciler büyük şaşkınlık yaşarken, yeni bir bilgisayara kavuştukları için de büyük mutluluk yaşadı. Dündar, yıllar sonra tekrardan ilkokul sıralarına oturarak öğrencilere bilgisayarı kurmalarına yardım etti.
Dündar, “Öğrencilerimiz geleceğimizin teminatı. Gençlerimizin daha iyi şartlarda eğitim görmeleri için ilçemizdeki 250 okulumuzun 220’sine çeşitli hizmetlerde bulunduk. Eğitim alanında yaptığımız dev yatırımlarımız olan Uluslar Arası Murad Hüdavendigar İmam Hatip Lisesi ve Osmangazi Belediyesi İlköğretim Okulu, önümüzdeki eğitim-öğretim yılında öğrencilerimize hizmet verecek. Reşit Paşa İlkokulu 3-D sınıfı öğrencilerimizin bilgisayarlarının bozulduğunu ve bu konuda sıkıntılar yaşadığını öğrendik. Derslerini daha iyi çalışmaları için öğrencilerimize yeni bir bilgisayar hediye ediyoruz. İnşallah hepsi derslerinde çok başarılı olur ve ileride önemli mevkilere sahip olurlar” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>