Son Dakika
28 Ekim 2016 Cuma

Dündar, Tüzün ailesine konuk oldu

14 Temmuz 2015 Salı, 14:12
Çukurca Tüzün Ailesi iftar 1

Ramazan ayı boyunca vatandaşlarla birlikte iftar açmaya büyük özen gösteren Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, son olarak Çukurca Mahallesinde Tüzün ailesinin konuğu oldu. Ramazan ayı boyunca vatandaşları evlerinde ziyaret edip, onlarla birlikte iftar açmaya özen gösteren Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, son olarak Çukurca mahallesinde Cevat Tüzün ve ailesinin konuğu oldu. Kendisine eşlik eden AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz, Çukurca Mahalle Muhtarı Sayit Çetin ile birlikte Tüzün ailesi ve komşuları ile birlikte bahçede iftar açan Başkan Dündar, aile fertleri ve komşuları ile bol bol sohbet edip onların isteklerini dinledi. Son derece sıcak ve samimi bir havada geçen iftar yemeğinin ardından, hasta olan ve ailesinin yardımı ile yaşamını sürdüren 75 yaşındaki baba Cavit Tüzün’ü odasında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Çukurca Tüzün Ailesi iftar

Geçirdiği rahatsızlığın ardından felç olan ve 4 yıldır yatağa bağımlı olarak yaşamını sürdüren Cavit Tüzün’ün elinden tutup yatağının başında bir süre sohbet eden, durumu hakkında bilgi alan Başkan Dündar, “Bizler bu ziyareti eksik sayıyoruz. İnşallah kısa sürede iyileşip ayağa kalkarsın ve önümüzdeki ramazanda bahçede hep birlikte iftar açarız” temennisinde bulundu. Kendisinden bir isteği olup olmadığını soran Başkan Dündar’ı tanıyan Tüzün, “Siz bizim belediye başkanımızsınız. Sizi tanıdım. Ailem ve komşularımla birlikte orucunuzu açtınız, beni de ziyaret ettiniz. Çok sevindim. Çok mutlu oldum. Allah razı olsun. Tedavi sürecim devam ediyor. İnşallah hastalığı atlatıp bu dileğinizi gerçekleştirir, sizlerle aynı sofraya otururum” diyerek duygularını ifade ettiği Başkan Dündar’a, ziyareti için teşekkür etti.  Çukurca Mahallesinde çiftçilikle uğraşan ve Başkan Mustafa Dündar’ın sürpriz ziyareti ile mutlu olduklarını ifade eden Cevat Tüzün, “Başkanımızın Çukurca’da bizleri ziyaret edip birlikte iftar açmak istediğini öğrenince çok sevindik. Eşimle birlikte komşularımıza da haber verdik ve iftarımızı birlikte açtık. Bizimle birlikte iftar açan, bizi onurlandıran başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Allah’ta onu sevindirsin, işlerinde başarılı kılsın” dedi.

Çukurca Tüzün Ailesi iftar 3

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>