Son Dakika
23 Ekim 2016 Pazar

Dündar halkı dinliyor

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Tuna Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle sakinleri ile bir araya gelen Dündar, mahalledeki eksikliklerin giderilmesi için gerekli talimatları verdi.

17 Ağustos 2015 Pazartesi, 15:52
dündar halkla buluştu

‘Başkan Mahallemizde’ projesi kapsamında ilçedeki mahalleri tek tek gezen Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın son adresi Tuna Mahallesi oldu. Yürüyerek bütün mahalleyi gezen Başkan Dündar, bir araya geldiği mahalle sakinleri ile uzun uzun sohbet etti. Mahallede yaşanan sıkıntıları dinleyen Dündar, Tuna Mahallesi’ndeki meseleleri yakından takip ettiklerini belirterek, çözümü noktasında gerekenin yapılacağını söyledi.
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, mahalle gezileri sırasında vatandaşların kendisine istek, şikayet ve taleplerde bulunduğunu, bu sebepten dolayı da mahalle gezilerini önemsediğini söyledi. Belediye başkanı seçildiği 2009 yılından bu yana, her zaman vatandaşlarla iç içe olduğunu, vatandaşların istek ve önerileri doğrultusunda mahallelerdeki sıkıntılara çözüm üretmeye özen gösterdiklerini belirten Başkan Dündar, “Vatandaşlarımızı, bu sayede yönetime de dahil ederek demokratik bir yönetim anlayışını uygulamış oluyoruz. Bu yöndeki birlikteliklerimiz bundan sonra da kesintisiz bir şekilde sürecek” dedi.
Mahalle gezisi sırasında Küplüpınar Yeşildağ Spor Kulübü’nü de ziyaret eden Başkan Dündar, Osmangazi Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını ifade etti. Başkan Dündar, kulüp yöneticilerinden gelen talepler doğrultusunda Yeşildağ Spor Kulübü’nün ihtiyaçlarını gidereceklerini söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>