Son Dakika
24 Ekim 2016 Pazartesi

Dündar evde nikah kıydı

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Gündoğdu Mahallesi’nde yaşayan Mümin Çıtak ve Gülser Ünal çiftinin nikahını, evlerinde düzenlenen törenle kıydı. Çiftin şahitliklerini ise AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin ve AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz yaptı.

04 Mayıs 2015 Pazartesi, 21:44
0

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Gündoğdu Mahallesi’ne yaptığı gezi sırasında hayırlı bir işe vesile oldu. Mahalle sakinlerinden bir çiftin evleneceğini öğrenen Başkan Dündar, nikah kıyılacak eve gitti. Cübbesini giyen Başkan Dündar, Mümin Çıtak ile Gülser Ünal çiftinin nikahını kıydı. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyen Başkan Dündar, “Evlilik, fedakarlık gerektiren bir kurumdur. Bu evliliği karşılıklı sevgiyle, saygıyla, anlayışla götürün. Birbirinizi üzmeden, ömür boyu mutlu olun” dedi. Başkan Dündar, çifte bir de ‘Eşiniz Sizden Ne İster’ isimli bir kitap hediye ederek okumalarını istedi.
Çiftin şahitliklerini yapan AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, nikah sonrası evlilik cüzdanını geline teslim ederek, “Mutluluklarına şahitlik yaptığım bu çifte bir ömür boyu saadetler dilerim” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>