Son Dakika
19 Ocak 2017 Perşembe

Dört mevsim yüzme keyfi…

Osmangazi Belediyesi’ne bağlı Demirtaş ve Karaman yüzme havuzları kış döneminde de hizmet vererek, vatandaşlara 4 mevsim yüzme keyfi sunuyor.

17 Aralık 2015 Perşembe, 16:44
osmangazi yüzme

Demirtaş ve Karaman yüzme havuzları kış döneminde de vatandaşlara hizmetlerini sürdürüyor. İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerde hijyen ve temizlik açısından en güvenli havuzlar seçilen ve Sağlık Bakanlığı tarafından da, ‘Temiz Havuz Sertifikası’ verilen havuzlarda, kış döneminde hem yüzmek hem de yüzme öğrenmek isteyen vatandaşlara çeşitli eğitim programları ve serbest programlar ile hizmet veriliyor.
Kış sezonu için hazırlanan eğitim programlarıyla, 06-14 yaş ile 14 yaş üzeri yetişkinler olmak üzere iki ayrı grupta hizmet veriliyor. 6-14 yaş eğitim programları, 4 haftalık periyotlar halinde gerçekleştiriliyor. Hafta sonları birer saat olarak verilen programlarda, çocuklar toplam 8 saat yüzme eğitimi alıyor. 14 yaş üstü kadın ve erkek yetişkinler ise gündüz ve gece gerçekleştirilen eğitim ve serbest programlar ile havuzlardan faydalanabiliyor. Havuzlarda kış döneminde ev hanımları için de özel programlar hazırlandı. Ev hanımları 4 haftalık periyotlar halinde düzenlenen ve 8 ile 12 saat olarak gerçekleştirilen programlar ile hem spor yapmanın hem de yüzme öğrenmenin tadını çıkarıyor. Serbest programlar vatandaşların istediği zaman diliminde, eğitim programları ise 12 kişilik grup oluştuğu zaman başlıyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>