Son Dakika
18 Ocak 2017 Çarşamba

Din dersi öğretmeni Almanya’nın en güzeli seçildi

Almanya güzellik yarışması ‘Miss Germany 2016′ finalinde Katolik din dersi öğretmeni Lena Bröder, birinci oldu.

21 Şubat 2016 Pazar, 11:47
din-dersi-ogretmeni-almanya-nin-en-guzeli-secildi-8179990_x_5948_o

Almanya güzellik yarışması ‘Miss Germany 2016′ finali 20 Şubat Cumartesi gecesi yapıldı. Büyük finalde yarışan 24 finalist içinden gece saat 23.00’te Almanya’nın en güzel üç kızı seçildi. Finalin birincisi Batı Almanya kraliçesi, mesleği Katolik din dersi öğretmeni olan Lena Bröder (26), oldu.

ÖĞRENCİ İKİNCİ, BÜRO MEMURU ÜÇÜNCÜ OLDU

Podyuma 13. sırada çıkan Miss Schleswig- Holstein kraliçesi öğrenci olan Francesca Orru (19), 420 puanla kraliçelik unvanını kıl payı kaçırarak yarışmanın ikincisi seçildi. MissHessen kraliçesi Dominika Starostik (22) podyuma 23. sırada çıktı. Mesleği büro memuru olan Dominika Starostik jüri heyetinden kazandığı 240 puanla yarışmayı üçüncü bitirdi. Podyumun güzelleri akşam, mayo, çanta defilesiyle jürinin puanlarını lehine kazanmak için çalıştı.

katolik-din-dersi-ogretmeni-lena-broder-almanya-8179990_5510_m

KRALİÇEYE JAGUAR

Bu yıl 14. kez düzenlenen final için adaylarda heyecan doruktaydı. Almanya ve dünyanın en eski prestijli, güzellik yarışmalarından biri olan Miss Germany Coporation (MGC), ‘Miss Germany 2016′ kraliçesine ödül olarak bir yıllığına her şey dahil Jaguar XE model araba tahsis edildi. Verilen zengin hediyeler içinde kraliçeye 6 bin 900 Euro değerinde pırlanta kol saati, bir yıllık modellik kontratı, İspanya ve Avrupa Parkında tatil, giyim, ayakkabı, kozmetik ürünleri bulundu.

Podyumda yarışan diğer adaylara’da giyim, ayakkabı, değişik tatil paketleri, kozmetik ürünler, diş ve saç bakımı hediye olarak verildi. Miss Germany 2015 kraliçesi Ukraynakökenli Olga Hoffmann (23) tacını 2016 kraliçesine devrederken göz yaşlarına hakim olamadı. Zengin şov programında Eurovision Şarkı Yarışmasını üç kez kazanan İrlandalı Johnny Logan final gecesine gelen 1000’e yakın davetlilere verdiği müzik konseriyle adeta herkesi coşturdu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>