Son Dakika
27 Ekim 2016 Perşembe

Diego’dan Volkan Şen’e mesaj

Eskişehir maçında sol kanatta oynayan Diego, Volkan Şen’in gelmesiyle sıkıntı yaşayacak. Sambacı, bu konudaki sorulara “Mevki önemli değil, 11 dışında kalmam” cevabını verdi.

17 Ağustos 2015 Pazartesi, 00:09
diego

Fenerbahçe’de ‘Dünya yıldızıyım’ diyen futbolcuların bile forması garanti değil. Teknik direktör Vitor Pereira’nın vazgeçemediği Diego da forma konusunda tedirginlik yaşayanlardan biri. Son Eskişehir maçında sol kanatta oynayan Diego’ya şimdi dişli bir rakip (Volkan Şen) daha geldi.

KUPALARI İSTİYORUM

Sivas-G.Saray maçını bir mekanda izleyen Diego buradaki gurbetçilerin Almanca sorularına maruz kaldı. Diego, “10 numara pozisyonunda oynamıyorsun. Volkan Şen geldi, yedeklik korkun var mı?” sorusuna şu cevabı verdi: Fenerbahçe’ye faydalı olmak istiyorum. Kupalar kazanmak istiyorum. Mevki önemli değil, hocam nerede oynatırsa elimden geleni yaparım. 11’in dışında kalmam. (Fotomaç)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>