Son Dakika
26 Ekim 2016 Çarşamba

Deplasman tribünü netleşti

Bursaspor yönetimi ve taraftarın uyarısına dikkate alarak deplasman tribünü’nü revize etti.Bursaspor’lu taraftarların yeni yuvası olacak Timsah Arena’da bir değişikliğe daha gidildi.

03 Eylül 2015 Perşembe, 11:22
TİMSAH ARENA GÜN SAYIYOR BURSA BELEDİYE TARİHİNİN EN BÜYÜK YAPILARINDAN BİRİ OLAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ STADYUMU GÜN SAYIYOR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, BURSA’NIN MODERN BİR STADYUMA KAVUŞTUĞUNU SÖYLEDİ

İlk projede sahaya etki edecek şekilde tribünün en altına kadar inen deplasman tribünü Bursasporlu taraftarların uyarısı üzerine sahadan uzaklaştırıldı.

Yapılan yeni düzenlemeye göre deplasman tribünü eski halinden 26 altı basamak yukarıya çekildi ve sol tarafında bulunan batı tribünü’nden de uzaklaştırıldı.Böylelikle deplasman seyircisinin sahaya olan etkisi azaltılmış olacak. Ayrıca deplasman tribünün etrafı, dört metre yüksekliğinde hem demir korkuluk hemde mika cam ile çevirilecek.Bir başka önemli konu ise diğer tribünlerin ne ile birbirinden ayrılacağı. Maraton tribünü ve Kale arkalarının kesiştiği yerden bilet alacak alacak seyircilerin görüş mesafeleri daraldığından plexi-glass malzeme ile ayrılması için çalışma başlatılması gerekiyor.

Kaynak. Bursa.com

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>